Sjekk hvem som er påmeldt

Listen vokser og vokser.
Ta en titt om du kjenner noen, og meld deg på du også!

(Noen av de påmeldte har bedt om å ikke havne på denne listen. Det har vi respektert.)

Her kan du også melde deg på!

Øygardenkonferansen

Spørsmål om Øygardenkonferansen?

Anders Ekanger
Kommunikasjonsansvarlig
T 977 66 366
Send epost

Allerede påmeldte deltagere (sortert alfabetisk på firmanavn):
NAVN FIRMA
Ingvald Strømme 1001W Fjell Festning Light Festival
Geir Olav Sebjørnsen 1001W Fjell Festning Light Festival
Jan Ove Mikkelsen 4Sign West
Siri Bremnes Adecco
Hildegunn Salvesen Adecco
Randi Hansen Våge Advokatfirmaet Hammervoll Pind AS
Lars Kristian Wulff Myklebust Advokatfirmaet Hammervoll Pind AS
Erik Myking Advokatfirmaet Hammervoll Pind AS
Aud-Marit Næss Advokatfirmaet PwC
Mette Mæhle Alf Gundersen
Berit Heltne aquabio as
Gunnar Onarheim Sulen aquabio as
Stig Arve Larsen Atrium Rekruttering
Per Helge Martinsen Atrium Rekruttering
Christine Beate Bernt-Fosse Azets Insight AS
Sturla Alvheim BDO
Jeanette Meyer Bemanningsbyraaet
Mariann Persson Bergen Fjord Adventures
Johnny Breivik Bergen Havn
Iver Neptali Belle-Ramos Bergen Næringsråd
Anette H. Kausland Biomega Norway AS
Øyvind Blom Blom Fiskeoppdrett AS
Bjørn Ove Børnes Bobben Invest AS
Fredrik Moe Mikkelsen Brage Finans
Odd Bremnes Bremnes Invest As
Andreas Takvam Canon
Sveinung Vethe Coast Center Base
Cristian Valdes Carter Coast Center Base AS
Arne Aarvik Coast Center Base AS
Ronny Haufe Coast Center Base AS
Kurt Fjeld Coast Center Base AS
Øyvind A Langedal Coast Center Base AS
Petter Andre Ådland Compute AS
Christina Bollmann Lie Cornelius Sjømatrestaurant & Restaurant 1877
Odd Einar Tufteland Cornelius Sjømatrestaurant & Restaurant 1877
Beathe Knudstad-Lopez Dfind/ Randstad
Arild Brensdal DF Rental AS
Johannes Solsvik Ditech AS
Jan Rune Skoge Ditech AS
John Ivar Halvorsen DNB
Jorunn Frøystein DNB Bank ASA
Roy Åge Tuv Driv Industri AS
Arne Ove Sekkingstad Envir AS
Inge Bildøy Envir AS
Christian Telle Sundland Equinor
Tore Mongstad Equinor
Sturle Bergaas Equinor
Bård Jansen Equinor
Kjersti Nordøy Equinor
Axel Elmelid Equinor
Emil Clementsen Equinor ASA
Birte Eriksen Equinor Sture & Kollsnes
Ina Rosenberg EY
Gert Chr. Strindberg FABTECH
Kjell Tornøe FABTECH
Sigrid Mohn Kleppe Finn Mohn as
Henning Ekerhovd Fjell kommune
Torill Martinson Fjell kommune
Line Barmen Fjell kommune
Andreas L. Nordeide Fjell kommune
Gaute Losnegård Fjell kommune
Halvor Skurtveit Fjell kommune
Marianne Sandahl Bjorøy Fjell kommune
Leif Gunnar Madsen Fjell Technology Group as
Øyvind Lien Fjord Line AS
Kenneth Smørdal Fjord Line AS
Wenche Fonneland Folkeuniversitetet
Sølvi Norstrand Folkeuniversitetet
Carina Madsen Gardina Agenturer AS
Gard-Henning Madsen Gardina Agenturer AS
Sigrid Tomine Gabrielsen Gawe Medisinske Klinikk
Grethe Wergeland Gawe Medisinske Klinikk
Anne-Grethe Solbakk GCE Ocean Technology
Claus Isaksen Harris Advokatfirma AS
Olav Pedersen Harris Advokatfirma AS
Einar Drægebø Harris Advokatfirma AS
Steinar Hauge Holbergfondene
Tom P. Krohnstad Holbergfondene
Øystein Torsrud Hoyst Resources
Arild Fjellhaug Hydraulic Production & Services AS
Steinar Landro Hydraulic Production & Services AS
John Tveit Høgskolen på Vestlandet
Pål Adrian Ryen Høgskulen på Vestlandet
Lill Eggum Info Skilt AS
Stig Eggum Info Skilt AS
Mariann Sangolt Nistad InVid AS
Roald Steinsland ISLANDGARDEN AS
Charlotte Steinsland ISLANDGARDEN AS
Lars S. Skeide Karabin AS
Pia Brun Kinnarps
Gro Krüger Kinnarps
Olaug Evanger Kobbeltveit Golf-& Naturpark
Bjørn Evanger Kobbeltveit Golf-& Naturpark
Einar Jacobsen Kommunestyre medlem  Fnb
Ole Willy Fundingsrud KPMG
Rolf Wangsholm KPMG AS
Magnar Høgh Ekerhovd KPMG AS
Morten Martinessen Kranproffen
Christer Kleppestø KVALITETSKONTROLL AS
Espen Thorbjørnsen KVALITETSKONTROLL AS
Bjørn Erik Fjeldstad KVALITETSKONTROLL AS
Bjørg Christophersen Kystmuseet/Museum Vest
Julie Øverland Lie Overflate AS
Torbjørn Lie Lie Overflate AS
Geir Ole Lie Lieco Auto
Jan Arthur Nilssen Liegruppen
Gerd O. Lie Liegruppen AS
Eli-Katrine Rong Liegruppen AS
Roy-Eddy Lie Liegruppen AS
Bjarne Haldorsen Liegruppen AS
Gunhild Lie Skålevik Liegruppen AS
Verner Skålevik Liegruppen AS
Grethe Bjorøy Live2Leran flerfaglig opplæringskontor
Svanhild Hausberg Live2Leran flerfaglig opplæringskontor
Lone Kalvenes LK Productions
Gunnar Buvik Malula AS
Asbjørn Algrøy Marin Eiendomsutvikling AS
Maria Thomassen Miljøpartiet De Grønne
Monika Irene Gregersen Monika Irene Gregersen
Cecilie Lycke Motivati AS
Bjørn Eirik Bøe Motivati AS
Oscar Eide Naturgassparken Vest AS
Ottar Vik Naturgassparken Vest AS
Bente Sandaunet NAV Fjell
Beate Iversen NAV Fjell
Nina -Susanne Andersen NAV Fjell
Anne Kristin Eidsvik Overå NAV Fjell // Region Vest
Anne Kverneland Bogsnes NAV Vestland
Harald Harung Nokas AS
Terje Gregersen Norconsult AS
Heidi Gaustad Norconsult AS
Margrethe Kallestad Nordsjøfartmuseet
Odd Gunnar Jørgensen NovuMare AS
Rune Holmen NovuMare AS
Hogne Hole Nye Øygarden Kommune
Anne Erdal Nye Øygarden kommune
Vigleik Brekke Nye Øygarden kommune
Nils Bjarne Tofterå Nye Øygarden kommune
Espen Cornell Jacobsen Nye Øygarden Kommune
Ernst Einarsen Nye Øygarden kommune
Michael Sangolt Nye Øygarden kommune
Nils Kåre Skoge Nye Øygarden kommune
Ruben Håvik Nye Øygarden kommune
Anne Haugane Nye Øygarden kommune
Carsten Andersen Oceaneering
Odd Eide Knudsen OTD AS
Derek Croft OTD AS
Anette Skutle Panorama Hotel & Resort
Eli-Marie Tøgard Fosse Panorama Hotell & Resort
Knut Inge Sylta PIA 55 AS
Nils Ivar Brennhaug PitStop Sotra
Hilde Førdedal Sangolt Privatperson
Torben Foss PwC
Cathrine Torsvik Randstad
Bjørn Tore Wilhelmsen Revisor Vest AS
Anette Tvedt Revisor Vest AS
Astrid Aag Sartor Holding AS
arild Bøthun Sartor Maskin
May Britt Hevrøy Sartor maskin as
Thomas Skålnes Sartor Storsenter
Hans Jarle Einarsen Sartor Storsenter AS
Knut Magnus Persson Scalmarin AS
Knut Magnus Persson Scalmarin AS
Jannicke Sekkingstad Johansson Sekkingstad AS
Bård Sekkingstad Sekkingstad AS
Hans Inge Algrøy Sjømat Norge
Christian Storvik SK Brann
Vibeke Johannesen SK Brann
Camilla Schutz SK Brann
Ove Forstrønen Skogsleitet AS|
Nils Arne Lie Solcellekraft as
Anders Lie Solcellekraft as
Egil Hauge Sotra Bil
Anita Vindenes Sotra Con
Ellen Pedersen Sotra Fiskeindustri AS
Kjell Inge Eide Sotra Fiskeindustri AS
Ørjan Telle Sotra Fiskeindustri AS
Jarle Vindenes Sotra Gruppen AS
Dan Christensen Sotra Sportsklubb / HavExpo
Vidar Onarheim Sotra Sportsklubb / HavExpo
Hina Mujahid Sparebank 1 SR-bank
Malin Berge Sparebank 1 SR-Bank
Nils Petter Albrechtsen SpareBank 1 SR-Bank
Øystein Bredholt SpareBank1 SRBank
Stig Olsen SpareBank1 SR-Bank
Anne Line Gamlemshaug SpareBank1 SR-Bank
Camilla Nygård Sparebanken Vest
Maria Bland Sparebanken Vest
Janne Havneraas Sparebanken Vest
Olav Hovland Sparebanken Vest
Malin Svarstad Arefjord Spillavhengighet Norge
Åge Nilssen Spillavhengighet Norge
Magne Bildøy SR Bank Markets
Jon Håkon Hegdahl Stiegler WKS Advokatfirma AS
Erlend Bergstrøm Stiegler WKS Advokatfirma AS
Kenneth M. Øvretvedt Stoltz Entreprenør AS
Per Christian Stoltz Stoltz Entreprenør AS
Svenn Erdal Stoltz Entreprenør AS
Terje Nordås Stoltz Entreprenør AS
Marianne Furheim Straume Mesterbygg AS
Atle Ulveseth Straume Næringspark AS
Evy Ulveseth Straume Næringspark AS
Sahan Shanmugaratnam Student UIB
Elizabeth Toft  Erichsen Sund kommune
Laila Klemetsaune Sund kommune
Robert Kaupang Sæle Sund Kommune / Saksgruppe levekår og nærmiljø
Svein Arve Forland Telavåg Fiskeoppdrett AS
Tony Ågotnes Tony Ågotnes
Øyvind Golten Pettersen Trigger Jobb AS
Amanda Simlenes Trigger Jobb AS
Remi Marthinsen Turbuss Bergen AS
Ernst Rise Vestgar Elektro
Marit Kalgraf Vestnytt
Heidi Martinussen Vex Gruppen AS
Anja Tanita Arefjord Vex Gruppen AS
Linda M Moen Vex Gruppen AS
Bente Moen Borge Vex-Gruppen AS
Frode Nergaard Fjeldstad Visit Bergen
Ronny Kausland WMC Technologies AS
Grete Skjold Yes Sport og Profil as
Helge Torsvik Zinken AS
Ole Morten Skjold Zinken AS
Liv Trellevik Øygarden høgre
Anne-Sissel Fjæreide Øygarden Høgre
Åse Vik Øygarden kommune
Børge Haugetun Øygarden Kommune
Åse Gunn Husebø Øygarden kommune
Nils Bjarte Sæle Øygarden Kommune
Vidar Klepsvik Øygarden kommune
Silvia Haugland Øygarden kommune
Atlr Dåvøy Øygarden kommune
Svein Otto Jacobsen Øygarden Kommune
Espen Harkestad Øygarden kommune
Christel Møvik-Olsen Øygarden kommune
Inge Kausland Øygarden Kommune